Bir şakadan sonra jigolo oldum

Jigolo Başvurusu
Jigolo olduktan sonra, ben temsili değil)
Ocak 4, 2020
Her hafta başka bir jigolo talep ediyorum.
Ocak 11, 2020

Bir şakadan sonra jigolo oldum

Jigolo Başvurusu

Jigolo Başvurusu

Bir şakadan sonra jigolo oldum.

Selamlar hepinize. Ben Ahmet. Benim hayatım, bir gece ansızın değişti. İyi dinleyin:

Bir gece, arkadaşlarla dışarı çıkmaya karar verdik ve arkadaşlardan biri, “Jigolo bara gidelim” dedi. Hepimiz kahkaha attık ama arkadaşımız gayet ciddiydi.

“Hadi be! Gidelim işte… Hem eğleniriz hem de belki jigolo kiralamak isteyen bayanlar buluruz da para kazanırız.” dedi. Sırf geyik olsun diye gittik çünkü Türkiye’de jigolo kiralamak isteyen bayanların olacağına asla inanmıyorduk.

Neyse, jigolo bara gittik. Çok havalı, lüks ve kalabalık bir mekandı ve içerideki bayanların neredeyse tamamı, 40lı yaşların üzerindeydi ve bizim grubun en yaşlısı da 29 yaşındaydı! Gecenin ilerleyen saatlerinde ise dört kişilik arkadaş grubunun tamamı birer bayan bulmuştu. Bu zengin kadınlar, jigolo kiralamak isteyen, kiraladığı jigolo ile yaratarak adama para ödemeye hazır bayanlardı.

Şaka ve geyikle başlayan şey, gerçek oldu. Resmen jigolo olduk. Ertesi sabah otelden çıkarken, cebimde tam tamına 6.000 lira vardı. Seneler öncesi için gayet yüksek bir meblağ olan bu para, sonrasında benim için çerez parası olacaktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir