Hem jigoloyum hem yazılımcıyım

jigolo-evlendi
Garsonluktan jigololuğa
Aralık 26, 2019
Kim derdi ki bir gün zengin bir adam olacağım?
Aralık 30, 2019

Hem jigoloyum hem yazılımcıyım

Hem jigoloyum hem yazılımcıyım

Benim ismim İlker. Bilgisayar mühendisi bir yazılımcıyım ve henüz 26 yaşındayım. Üniversitenin ikinci sınıfından beri de Rüzgar Ajans’a bağlı olarak jigololuk yapıyorum ve jigololuktan kazandığım parayla kendi şirketimi açtım.

Jigololuk, benim ek işim ve jigololuğu ek iş olarak yapmama rağmen bu işten haftalık kazancım 8-9bini buluyor çünkü hem uzun yıllardır jigololuk yapıyorum ve haftada bir görüşmeye gidiyorum hem de artık bir jigolo olarak bu çevrede iyi bir isim yapmış durumdayım.

Rüzgar Ajans bana ne kattı, biraz da ondan bahsetmek isterim. Öncelikle ajans çalışanları oldukça profesyonel ve her konuda anında çözüm üretiyorlar. Rüzgar Ajans’tan jigolo kiralayan kadınlar da son derece güzel, alımlı ve zengin bayanlar ve doğal olarak hem harika zaman geçiriyorsunuz hem de ciddi paralar kazanıyorsunuz.

Ek iş olarak jigololuğu kesinlikle öneriyorum çünkü çok para kazanmanın en zevkli yollarından biri, jigololuktur. Hele de cinsel ihtiyaçlarınızı gideren ve erkekliğinizi tatmin eden kadınlar; güzel, bakımlı, zengin ve cömert ise her cinsel ilişkiniz, bir nevi terapiye dönüşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir