Garsonluktan jigololuğa

Jigolo Olmak İçin Başvurduğum Ajans’ın sayesinde yeniden doğdum.
Aralık 23, 2019
Hem jigoloyum hem yazılımcıyım
Aralık 30, 2019

Garsonluktan jigololuğa

jigolo-evlendi

jigolo-evlendi

Garsonluktan jigololuğa

Herkese selamlar. Ben Fatih. İzmirli bir gencim ve 28 yaşındayım. Aslen Ardahanlı olmakla birlikte, İzmir-Bornova’da doğup büyüdüm ve çok geniş bir çevreye sahibimdir.

Bu geniş çevreyi de yıllarca garsonluk yaparak edindim. Yalnız son üç senedir garsonluk yapmıyorum çünkü Allah’ın bir lütfu olarak Partner Ajans ile tanıştım ve jigololuğa başladım.

Açıkçası hayatım boyunca zaten hep çalıştım ama kendi yağımda kavruldum ama şöyle de bir durum var ki zenginliği ve lüks hayatı hep merak ediyordum. Sırf zengin ve lüks bir hayatın nasıl olduğunu öğrenmek için de Partner Ajans ’a üye oldum.

Jigololuğa başladığım ilk 6-7 ayda ise hayatım komple değişti. Artık rezidansta yaşıyorum, süper lüks aracımla geziyorum ve cebimdeki parayı bilmiyorum. İstediğim her şeyi alıyorum, istediğim her yere gidiyorum vs.

Benim gibi gençlere ise hayatının en az 3-4 senesini jigololuk yaparak geçirmelerini öneririm. Bir erkek olarak jigololuktan daha zevkli ve daha çok kazandıran bir meslek olduğunu asla düşünmüyorum. Siz de düşünmeyin ve başvuru formunu doldurarak işe koyulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir